هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

گوشواره طلا میخی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

گوشواره طلا میخی از آن جمله گوشواره هایی می باشند که با نام های مختلفی فروخته می شوند. فروشگاه اینترنتی گالریا به عنوان یکی از معتبرترین گالری های فروش انواع طلا و جواهر در تهران می باشد که انواع گوشواره طلا میخی را با قیمت ارزان و مناسب به فروش می رساند. تمام گوشواره های طلا میخی از طلا 18 عیار ساخته می شوند تا استحکام لازم را داشته باشند.

گوشواره طلا مینی

خرید انواع گوشواره طلا میخی

در بازار فروش گوشواره طلا میخی، انواع سایز و مدل گوشواره میخی را می توان مشاهده نمود که دارای نام های متفاوتی می باشند مثل گوشواره میخی، گوشواره طلا کلاستر، گوشواره میخی قطره ای، گوشواره های حلقه ای کوچک و بزرگ، انواع گوشواره طلا میخی اشکی، گوشواره های دنگل یا آویزی، گوشواره های طلا لوستری و گوشواره های کلیپسی  که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند و متناسب با اندازه و شکل چهره و همچنین اندازۀ موها می توان از مناسب ترین گوشواره طلا 18 عیار بهره برد.

برای مثال برای خانم هایی که دارای صورت بیضی و کشیده می باشند، می توانند از همۀ گوشواره های طلا استفاده کنند ولی گوشواره های میخی و گوشواره طلا اشکی بهترین گزینه ها می باشند که تقارن چهره را حفظ می کند و چهره را عریض تر نشان نمی دهد.

برای افرادی که از چهره های گرد برخوردار می باشند، بهترین گزینۀ خرید گوشواره طلا، گوشواره های دراز می باشد که می توان به گوشواره طلا آویز، گوشواره های طلا لوستری، باریک و دنگل اشاره نمود امّا بهتر است از گوشواره های طلا دایره ای استفاده نشود.

بنابراین با انتخاب مناسب ترین گوشواره طلا، می توانید جذابیت چهرۀ خود را بیش از پیش نشان دهید و زیبایی صورت را چندین برابر سازید. هنگام خرید گوشواره طلا میخی 18 عیار بهتر است به نوع گیره گوشواره نیز توجه شود تا صدمه ای به گوش ها وارد نشود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()