هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو در دستبند طلا
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

دستبند طلا

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

زیور آلات مانند لباسی که به تن میکنید در زیبایی شما تاثیر زیادی دارند. یکی از زیور آلاتی که میتواند در زیبایی شما و بخصوص در زیبایی دستان شما نقش مهمی داشته باشد دستبند طلا میباشد. دستبند طلا در مدل و طرح های گوناگونی ساخته میشود که بصورت سلیقه ای خریداری میشوند. دستبند طلا را بصورت مناسبتی میتوانید خریداری نمایید و متناسب با مراسم هایی که در آن شرکت میکنید میتوانید دستنبد مناسب را تهیه نمایید. نوعی از دستبند طلا که بیشتر مورد توجه خانم ها قرار میگیرد دستبند طلا برای استفاده روزمره میباشد. این دست بند ها به گونه ای طراحی شده اند که میتوان از آنها برای استفاده روزانه استفاده نمود. دستبندهایی که برای استفاده روزمره انتخاب میشوند را میتوانید برای محل کار و یا خرید روزانه و یا هر امور دیگری استفاده نمایید. این دسته از دستبندها برای مراسم های غیر رسمی انتخاب میشوند و  چندان برای مراسم های رسمی مناسب نیستند. 

 

دستبند طلا برای مناسبت های خاص و رسمی

دستبند های طلایی نیز بفروش میرسند که برای مراسم های خاص مورد استفاده قرار میگیرند و از آنها میتوانید برای شرکت در مراسم های گوناگون و بخصوص در مهمانی ها استفاده کنید. برای خرید دستبند طلا برای مناسبت های خاص بهتر است با ارزش ترین و زیباترین دستبند را انتخاب کنید و چندان نیز به قیمت دستبند توجه نکنید. هر چه دستبند زیباتر باشد در نتیجه در جلب توجه دیگران نقش مهم تری خواهد داشت. برای انتخاب دستبند مناسب برای مراسم  و مناسبت های خاص   بهتر است به براق و شفاف بودن دستبند و همچنین نگین دار بودن دستبند توجه کنید. دستبندهایی را خریداری کنید که براق  و شفاف باشند و همچنین نگین که از سنگ های قیمتی و یا تزئینی انتخاب شده اند را بر روی خود داشته باشند. 

برای خرید دستبند در مدل های زیبا و خیره کننده و همچنین بصورت غیر حضوری با فروشگاه اینترنتی گالریا تماس حاصل نمایید و یا دستبند مورد علاقه خود را اینترنتی سفارش دهید. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()