هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو در کالکشن طلای مردانه
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کالکشن طلای مردانه

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تنها خانم ها نیستند که از طلا بعنوان ابزاری برای زیبایی خود استفاده میکنند بلکه استفاده از طلا در میان آقایان نیز مرسوم میباشد. البته هر چند استفاده از زیورآلات در خانم ها بسیار بیشتر است اما آقایان نیز با استفاده از زیورآلات میتوانند در جلب توجه خود نقش بسزایی داشته باشند. یکی از کاملترین مجموعه زیورآلاتی که آقایان میتوانند خریداری کنند کالکشن طلای مردانه میباشد. کالشکن طلای مردانه از مجموعه زیور آلاتی تشکیل شده است که میتواند زیبایی خاصی را بخصوص در مهمانی ها و مراسم ها برای آقایان ایجاد کند. همچنین خانم ها میتوانند با هدیه دادن کالکشن طلای مردانه به همسر خود و یا به آشنایان و عزیزان خود آنها را خوشحال و سورپرایز کنند. اما طرح و مدل هایی که در ساخت کالکشن طلای مردانه مورد  استفاده قرار میگیرد با طرح های کالکشن های زنانه متفاوت است. در ساخت کالکشن های مردانه بیشتر از هر چیز به وقار و سنگین بودن طرح ها توجه میشود.

 

 انواع کالکشن طلای مردانه

کالکشن طلای مردانه در انواع و اقسام گوناگونی ساخته میشود که برخی از این کالکشن ها تماما از طلا ساخته میشوند و برخی دیگر میتوانند از ترکیب طلا و دیگر زیورآلات و سنگ های تزئینی و گران قیمت باشند. به طور مثال در برخی از کالشکن ها از طلا و همچنین چرم بصورت ترکیبی استفاده میشود که البته باید بر اساس سلیقه خود و همچنین مناسبتی یک کالکشن مناسب را خریداری نمایید. برای خرید کالکشن طلای مردانه به گالری هایی مراجعه کنید که مدل های مختلفی از کالکشن را بفروش برسانند زیرا مطمئنا یک مدل کالشکن نمیتواند شما را برای خرید راضی کند. 

اگر به دنبال یک گالری هستید که مدل های زیادی از کالکشن طلای مردانه را بفروش برساند و قیمت های مناسبی را نیز برای این کالکشن ها در نظر گرفته باشد پیشنهاد میکنیم تا  فروشگاه اینترنتی گالریا را انتخاب نمایید. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()