هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستبند مردانه

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

برخی افراد تصور میکنند تا استفاده از دستبند برای آقایان کاری اشتباه است که این طرز تفکر کاملا اشتباه میباشد و باید بگوییم که استفاده از دستنبد برای مردان منجر به افزایش پرستیژ و کلاس کاری آنان میشود. دستبند مردانه همچنین میتواند حالتی اسپرت در مردان جوان بوجود آورد که بسیار جذاب نیز به نظر خواهند رسید. دستبند های مردانه مختلفی ساخته و به فروش میرسند که باید در خرید آنها توجه داشته باشید. برخی از دستبندهای مردانه موجود در گالری ها تنها از طلا و دیگر سنگ های قیمتی ساخته شده اند اما برخی دیگر نیز در ساخت خود از ترکیب طلا و یا سنگ های قیمتی و همچنین چرم بهره برده اند که البته سن و همچنین سلیقه در انتخاب هر یک تاثیر بسیار زیادی دارد. دستبندهایی که بصورت ترکیبی ساخته میشوند بیشتر مورد پسند مردان جوان هستند و  مناسب افراد مسن نیستند.

دستبند مردانه

مناسبت های گوناگون در خرید دستبند مردانه تاثیر گذار است

بدون شک در کنار سلیقه باید به مناسبتی که در آنها شرمت میکنید نیز برای خرید دستبند مردانه توجه داشته باشید. ممکن است در مناسبت هاری گوناگونی شرکت کنید که از این رو باید دستبندهای  مناسب با مراسم را خریداری کنید. اگر قصد شرکت در مراسم های رسمی را دارید باید دستبندهایی را خریداری کنید که بتواند با کت و شلوار شما و یا لباس های رسمی سازگاری برقرار کند. این دسته از دستبندها از طرحی ساده برخوردار هستند و ظریف نیز میباشند. اما در مقابل اگر با دوستان خود قرار دارید و در مراسم های خودمانی با لباس های روزمره میخواهید شرکت کنید پس بهتر است دستبندهای با طرح اسپرت و یا روزمره را خریدرای نمایید. دستبندهای روزمره را همچنین میتوانید برای رفت و آمد های خارج از منزل و روزمره نیز استفاده نمایید و حتما لزومی ندارد تا تنها در مراسم های خاص استفاده نمایید.

اگر قصد خرید دستبند مردانه از داخل منزل و  بدون حضور در فروشگاه را دارید میتوانید با انتخاب فروشگاه اینترنتی گالریا به راحتی خرید خود را انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()