هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

گردنبند مردانه

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

برخی از مردان نیز مانند خانم ها علاقه زیادی به استفاده از زیورآلات دارند که یکی از زیورآلاتی که بیشتر از هر چیز مورد توجه آقایان میباشد و بیشترین میزان فروش را نیز به خود اختصاص داده است گردنبند مردانه میباشد. گردنبند مردانه بیشتر از دیگر زیورآلات میتواند خودنمایی کند که از دلایل  محبوبیت بسیار زیاد آن محسوب میشود. گردنبند های مردانه مانند گردنبدهای زنانه از مدل ها و طرح های یکسان برخوردار نیستند و از لحاظ طرح و مدل به طور کلی با یکدیگر متفاوت میباشند. گردنبند های مردانه  معمولا در طرح های ساده ساخته میشوند و البته خریداران گردنبندهای مردانه نیز به طرح و مدل های ساده از خود علاقه نشان میدهند. تنها موردی که در گردنبندهای مردانه با گردنبندهای زنانه یکسان است طلای یه کار رفته در ساخت گردنبند میباشد. هر دو نوع طلای 18 و 24 عیار در ساخت گردنبندهای طلای مردانه نیز مورد استفاده قرار میگیرد که در این میان گردنبندهای با طلای 18 عیار طرفداران بیشتری دارد.

 

گردنبند مردانه را از نوع ساده انتخاب کنید

مردان بیشتر به گردنبندهایی علاقه نشان میدهند که ساده باشند و مانند خانم ها به دنبال خرید گردنبندهای پر زرق و برق و با طرح های خاص و جذاب نیستند. اگر قصد دارید تا گردنبند را بعنوان هدیه برای همسرتان و یا عزیزانتات خریداری نمایید پیشنهاد ما به شما این است که حتما نوع ساده آنرا خریدرای نمایید زیرا ممکن است شما با روحیات آنها آشنایی نداشته باشید و نتوانید یک گردن بند متناسب با روحیات آنها را تهیه نمایید. اما در صورتیکه با آگاهی از روحیات فرد مورد نظر قصد خرید گردنبند مردانه دارید پس دست شما برای انتخاب باز خواهد بود. همچنین میتواند مدل های مختلف از گردنبند مردانه را به فرد مورد نظر نشان دهید و در صورت تمایل وی، آنرا را خریداری نمایید.

برای خرید انواع گردنبند های مردانه در مدل های مختلف و متناسب با روحیات آقایان میتوانید فروشگاه اینترنتی گالریا را انتخاب نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()