هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

پابند طلا

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

از جمله زیور آلاتی که در یک دهه اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است و بر خلاف دست ها و گردن و گوش ها میتواند زیبنده پا باشد پابند طلا است. پا بند طلا همانطور که از نامش پیداست و بسیاری از ما نیز با آن آشنایی داریم بر روی پا مورد استفاده قرار میگیرد و جلوه خاصی را نیز برای پاها ایجاد میکند. پابند های طلا در مدل های مختلفی ساخته و بفروش میرسند که بر اساس سلیقه خود میتوانید یک پابند مناسب را انتخاب و خریداری نمایید. سایز پا  در انتخاب یک پابند طلا بسیار مهم است. باید پابند هایی را تهیه کنید که متناسب با سایز پای شما باشند. پابندهای با سایز بزرگ برای افرادی مناسب است که ساق پای قطورتری دارند و در مقابل نیز پابندهای کوچک تر و ظریف نیز برای افرادی مناسب است که پاهای ظریف تری دارند. نه تنها بزرگ و یا کوچک بودن سایز پایند میتواند در زیبایی تاثیر گذار باشد بلکه در راحت تر بودن پابند ها در پا نیز تاثیر بسزایی دارند. به طور مثال پابند های بسیار گشاد ممکن است از پاها جدا شوند و به قسمت انتهایی پا و بروی مچ پا بیفتند که این موضوع موجب ناراحتی برای شما خواهد شد. 

 

نکاتی که در هنگام خرید پابند طلا باید به آن توجه داشته باشیم

برای  خرید پابند طلا باید نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید مناسب ترین پابند را تهیه نمایید. برای خرید پابند علاوه بر سایز مناسب باید به سالم بودن پابند نیز توجه داشته باشید. یک پابند طلا را باید بر اساس سالم بودن قفل ها و دیگر اجزا خریداری نمایید تا اطمنیان حاصل شود که پابند حتی در تکان های شدید نیز از پای شما جدا نخواهند شد. در خرید پابند به قیمت ها نیز توجه داشته باشید و بهتر است چندین فروشگاه و گالری را برای استعلام قمیت انتخاب نموده و پس از اطمینان حاصل نمودن از قیمت و تعرفه ها خرید خود را انجام دهید. 

یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه هایی که میتوانید برای خرید پابند طلا انتخاب نمایید فروشگاه اینترنتی گالریا میباشد که بصورت اینترنیی و غیر حضوری نیز میتوانید پابند مناسب را انتخاب و سفارش دهید. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()