هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

گوشواره طلا

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

گوشواره یکی از زیور آلاتی محسوب میشود که میتواند بیشتر از هر زیروآلات دیگری جلب توجه کند و از این رو همواره مورد توجه خانم ها بوده است. گوشواره طلا در طرح و مدا های زیادی ساخته و بفروش میرسد که برخی از آنها کوچک و برخی بزرگ هستند که هر یک به نوعی میتوانند در زیبایی شما و چهره شما نقش داشته باشند. گوشواره های طلا در کنار گوشواره هایی که در ساخت آنها از نقره و یا دیگر سنگ های تزئینی و گران قیمت استفاده میشود طرفرداران بیشتری دارد. طلایی که در ساخت گوشواره ها مورد استفاده قرار میگیرند 18 و 24 عیار هستند که پر طرفدارترین آنها گوشواره هایی هستند که در ساخت خود از طلای 18 عیار بهره برده اند. دلیل آن نیز به قیمت مناسب تر گوشواره های طلای 18 عیار باز میگردد. این گوشواره ها نسبت به گوشواره هایی که در خود از طلای 24 عیار بهره برده اند  قیمت مناسبتری دارند و خرید آنها برای افرادی که قصد ندارند تا مبلغ زیادی را برای خرید طلا و زیورآلات بپردازند بسیار راحت تر میباشد.

 

خرید گوشواره بر اساس فرم صورت

از مواردی که شاید برای خرید گوشواره تا بحال به آن دقت نکرده اید فرم صورت میباشد. فرم صورت تاثیر زیادی در خرید گوشواره دارد و هر چه متناسب با فرم صورت اقدام به خرید گوشواره کنید مطمئنا میتوانید صورتی جذاب تر داشته باشید. اگر صورت شما گرد است دست شما باز خواهد بود تا گوشواره های طلای بزرگ سایز را انتخاب نمایید که با صورت های گرد نیز تناسب بیشتری برقرار میکنند. در صورت های قلبی بهتر است تا از گوشواره های با طرح گرد و همچنین با سایز بزرگ تر استفاده  شود. صورت های مربعی شکل نیز بهتر است تا از گوشواره های حلقه ای کوچک و یا گشواره های اشک که کوتاه نیز هستند استفاده کنند.

برای اینکه بتوانید متناسب با صورت خود بهترین و متناسب ترین گوشواره را انتخاب نمایید پیشنهاد میکنیم تا با کارشناسان فروشگاه اینترنتی گالریا تماس حاصل نمایید تا بهترین گوشواره را به شما پیشنهاد دهند و همچنین سفارش خود را بصورت تلفنی ثبت نمایید. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()