هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

جواهر با نگین قیمتی و نیمه قیمتی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سنگ هایی که در ساخت جواهرات مورد استفاده قرار می گیرند می توانند قیمتی و یا نیمه قیمتی باشند. جواهری که در آن از یاقوت و الماس و از این دست از سنگ ها ساخته شده باشد قیمتی و جواهراتی که از سنگ هایی درست شده باشند که  که بخشی از مواد معدنی هستند که به صورت تصفیه شده و برش خورده هستند جواهرات نیمه قیمتی نام دارند. مسلماً اگر سنگ های نیمه قیمتی در ساخت جواهر استفاده شده باشد قیمت جواهر پایین تر خواهد آمد و می تواند خرید به صرفه تری باشد هر چند زیبایی و درخشندگی یک جواهر با سنگ قیمتی را نخواهد داشت.

جواهر با نگین قیمتی و نیمه قیمتی

خرید جواهر با نگین قیمتی و نیمه قیمتی

برای ساخت جواهر می توانید سنگ های نیمه قیمتی و یا قیمتی را انتخاب نمایید. همان طور که بالاتر نیز گفتیم جواهرات با سنگ های قیمتی دارای قیمت بیشتری نسبت به جواهراتی با سنگ های نیمه قیمتی می باشد. چنان چه بخواهید هزینه زیادی را بابت سنگ های قیمتی پرداخت نکنید ولی از نگین های اتمی استفاده نکنید سنگ های نیمه قیمتی می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد.

گالریا سازنده انواع جواهرات با سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی اقدام به ساختن انواع جواهرات با هر سنگی که مد نظر شما می باشد کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان گرامی تمامی دانش و تجربه خود را به کار گرفته است تا بهترین جواهرات را برای شما آماده کرده و در اختیار شما قرار دهد. قیمت منصفانه و کیفیت بالا در ساخت انواع جواهر باعث شده است تا مشتریان  ما تبدیل به مشتری های دائمی ما شوند مفتخریم که روز به روز بر تعداد مشتریان ما افزوده شده که این از بزرگ ترین افتخارات ماست و به آن می بالیم. برای سفارش جواهر مورد نظر خود از انگشتر گرفته تا گردنبند و یا هر نوع جواهر دیگر با ما در تماس باشید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()