هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

جواهر با نگین اتمی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

در ساخت برخی از طلاها از انواع سنگ های قیمتی استفاده می شود و شکل ظاهری طلا را به کلی تغییر می دهد. سنگ های قیمتی قیمت طلا را به شدت افزایش می دهند. برخی از مشتریان به استفاده از سنگ در طلا علاقه دارند ولی علاقه ای ندارند که پول زیادی را برای آن پرداخت نمایند. به همین دلیل جواهراتی با نگین اتمی ساخته شد. نگین اتمی قیمتی ندارد ولی برای کسانی که  زیبایی سنگ های تزئینی علاقه دارند ولی نمی خواهد مبلغ زیادی را از آن بابت پرداخت نمایند گزینه ای بسیار مناسب محسوب می شود.

جواهر با نگین اتمی

تفاوت جواهر با سنگ قیمتی و جواهر با نگین اتمی

تفاوت ظاهری که این دو نوع از جواهر با هم دارند میزان نوری است که باز می تاباند. رنگ سنگ اتمی شفاف تر از سنگ برلیان می باشد و تمام طیف نوری را باز می تاباند و سنگ برلیان کدر و کمی شفافیت کمی دارد و بازتاب آن رنگ تیره ای را به چشم بر می گرداند. اگر می خواهید جواهر بخرید تشخیص برلیان از سنگ اتمی مشکل است و باید اطلاعاتی مناسب در این زمینه داشته باشید در غیر این صورت بهتر است در هنگام انتخاب و خرید برلیان متخصصی را با خود به همراه داشته باشید. ولی اگر می خواهید جواهر با نگین اتمی خریداری کنید و مبلغ کمی بپردازید می توانید به راحتی و بدون نگرانی خرید خود را انجام دهید.

ساخت جواهر با نگین اتمی توسط گالریا و با سفارش و سلیقه شما با بهترین طرح مورد پسند شما انجام می شود و قیمت منصفانه ما شما را مشتری همیشگی گالریا خواهد کرد. مشتریان دائمی ما دلیل ادعای ما هستند. برای سفارش گدنبند، انگشتر، دستبند و دیگر انواع جواهر با نگین اتمی می توانید با ما در تماس بوده و از مشاوران ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()