هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو در دستبند طلا
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

دستبند طلا با چرم

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستبند طلا با چرم، یکی دیگر از مدل های طراحی دستبندهای طلا 18 عیار می باشد که از طرح های مختلفی برخوردار می باشند. فروشگاه اینترنتی گالریا فعالیت حرفه ای خود را در صنعت خرید و فروش انواع زیورآلات طلا 18 عیار و جواهرات آغاز نموده است و همواره به دنبال بهترین راه حل برای کسب رضایت از سوی مشتریان می باشد، از این رو با ارائه خدمات فروش آنلاین انواع دستبند طلا 18 عیار با چرم، بدون چرم، دستبند طلا زنجیری، دستبند طلا سنگ دار، انواع گردنبند طلا و غیره در وقت و هزینۀ مشتریان صرفه جویی نماید و تمام خدمات خرید اینترنتی زیورآلات طلا را تضمینی عرضه می کند.

دستبند طلا با چرم

قیمت خرید دستبند طلا با چرم

همانطور که می دانید قیمت طلا بر اساس مقدار گرم طلای به کار رفته در زیورآلات به حساب می آید که بخش های غیر طلا دارای ارزش واقعی خود می باشند. به عبارتی قیمت خرید دستبند طلا با چرم برابر است با میزان وزن طلای 18 عیار به کار رفته در دستبند به علاوۀ قیمت چرم مورد استفاده قرار گرفته شده است. بنابراین اگر از روی سرمایه گذاری بخواهیم به دستبند طلا چرم دار بیندیشیم، می توانیم بگوییم فقط مقدار طلای به کار رفته دارای ارزش مالی می باشد و به همین دلیل افرادی که دستبندهای طلا با چرم را خریداری می کنند، بیشتر به دلیل جنبۀ زیبایی و شکل ظاهری این نوع دستبندهای طلا، علاقه مند می باشند.

هزینۀ اجرت ساخت طلا بر روی قیمت دستبند طلا با چرم نیز مؤثر می باشد. به همین نمی توان به طور مشخص، قیمت واحدی را برای دستبندهای طلا 18 عیار بیان نمود چون به مقدار طلای به کار رفتۀ درون دستبند، اجرت ساخت طلا و ارزش چرمی که استفاده است بستگی دارد. در نتیجه اگر وزن گرم طلای 18 عیار کم باشد، قیمت دسبند طلا با چرم ارزان تر می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()