هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو در دستبند طلا
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

دستبند طلا با زنجیر

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستبند طلا با زنجیر یکی دیگر از زیورآلات طلا 18 عیار زنانه می باشد که در طرح های مختلف خرید و فروش می شوند. فروشگاه اینترنتی گالریا به عنوان یکی از فروشگاه های معتبر فروش انواع زیورآلات طلا، با توسعۀ اینترنت امکان خرید اینترنتی دستبند طلا 18 عیار را به صورت کاملاً قانونی و معتبر انجام می دهد. قابل ذکر است که تنوع طرح دستبندهای طلا بسیار بیشتر از گذشته می باشد و این انتخاب را برای علاقه مندان به طلا آسان تر نموده است. بنابراین می توان با قیمت ارزان هم دستبند طلا خریداری نمود.

دستبند طلا با زنجیر

خرید انواع دستبند طلا با زنجیر

 طلا یکی از فلزات گران بها می باشد که از ارزش و اعتبار خاصی برخوردار می باشد. به همین دلیل خانم ها علاقۀ زیادی به زیورآلات طلا و جواهر گران قیمت دارند. به همین دلیل طراحان زیورآلات، انواع زیورآلات طلا را با کاربردهای متنوع چون دستبند طلا، زنجیر طلا، گوشواره طلا، دستبند طلا با سنگ، دستبند طلا زنجیردار، گردنبند طلا، پابند طلا و ... طراحی نموده اند و به سراسر جهان عرضه می کنند. در ایران نیز صنعت طراحی طلا رونق یافته است و در سال های اخیر شاهد تنوع بی شمار در طراحی دستبندهای طلا، النگوی طلا، گردنبند و دیگر زیورآلات می باشیم که بسیار شیک و مدرن طراحی می شوند.

به همین جهت در بازار طلا، خرید و فروش انواع زیورآلات طلا ایرانی و خارجی می باشیم که دارای اجرت های ساخت متفاوت می باشند. قابل ذکر است که قیمت دستبند طلا زنجیردار نیز شامل اجرت ساخت طلا در قیمت وزن طلا 18 عیار می باشد. در نتیجه با خرید دستبند طلا سبک وزن می توان دستبند طلا ارزان خریداری نمود و از زیبایی طلا بهره مند شد. با فروش اینترنتی دستبند طلا، به راحتی می توان پس از مقایسۀ طرح و قیمت خرید دستبندهای طلا، دستبند مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری نمود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()