هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو در دستبند طلا
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

دستبند طلا با سنگ

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستبند طلا با سنگ یکی دیگر از زیورآلات ترکیبی فلز طلا به همراه سنگ می باشد که زیبایی و تفاوت خاصی به طراحی دستبند طلا می بخشد. فروشگاه اینترنتی گالریا به عنوان یکی از فروشگاه های معتبر خرید و فروش انواع زیورآلات طلا 18 عیار در تهران فعالیت می کند و با هدف مشتری مداری، اقدام به فروش آنلاین انواع دستبند طلا با سنگ، دستبند طلا با زنجیر، دستبند طلا با چرم و النگویی نموده است، همچنین دیگر محصولات زیورآلات طلا را به صورت معتبر و تضمینی به فروش می رساند.

دستبند طلا با سنگ

خرید و فروش دستبند طلا با سنگ

عمدتاً گالری های فراوانی در سطح شهر محل زندگی شما قرار دارد که در حوزۀ خرید و فروش انواع  دستبند طلا 18 عیار و دیگر زیورآلات طلا و جواهرات می پردازند که برای خرید زیورآلات طلا به آنها مراجعه می کنید. این درحالی است که با توسعۀ اینترنت و گسترش نگرش مردم برای خرید آنلاین، گالری های معتبر طلا فروشی نیز اقدام به فروش اینترنتی زیورآلات طلا از جمله انواع دستبند طلا با سنگ زمرد، دستبند طلا با سنگ الماس، یاقوت و فیروزه، دستبند طلا با چرم و زنجیر، گردنبند طلا، گوشواره های طلا و غیره نموده اند که آسایش خیال و خرید راحت را برای علاقه مندان طلا محیا نموده است.

در طراحی دستبندهای طلا 18 عیار با سنگ از دقت و ظرافت زیادی استفاده شده است تا یکدستی و شکیل بودن سنگ ها بیشتر به چشم بیاید و بدین ترتیب ارزش دستبند قابل رویت باشد. دستبندهای طلا با سنگ را نمی توان به عنوان سرمایه در نظر گرفت چون طلای به کار رفته در این نوع دستبندها کم می باشد و بیشتر جنبۀ تزئینی دارند. بنابراین اگر قصد سرمایه گذاری دارید، بهتر است از دستبند طلا سنگ داری خریداری کنید که دارای سنگ های کوچکتر و کم وزن باشند و هنگام فروش دستبند طلا از قیمت خرید دستبند زیاد کاهش پیدا نکند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()