هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

دستبند سنگی اسم

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستبند سنگی اسم می تواند بهترین و ماندگارترین خریدی باشد که در زمینه زیورآلات انجام داده اید و همچنین می تواند بهترین هدیه ای باشد که دریافت می کنید و یا به کسی می دهید. به دلیل این که دستبند سنگی اسم قیمت مناسبی دارد و ظاهری به روز دارد دارای طرفداران بسیار زیادی در میان خریداران زیور آلات و  علاقمندان می باشد. در دستبند سنگی اسم از مهره های سنگی در انواع و رنگ های مختلف به جای زنجیر استفاده می شود. اگر سلایق خاصی دارید می توانید به دنبال علاقمندی های خود در میا این نوع از دستبند نیز بگردید.

دستبند سنگی اسم

خرید دستبند سنگی اسم

خرید دستبند سنگی اسم می تواند گزینه ای اقتصادی برای خرید طلا برای شما باشد. زیرا به جای این که در این دستبند از زنجیر استفاده شود از سنگ هایی استفاده می شود که در برابر قیمت طلا، قیمت چندانی ندارند. شما می توانید از زیبایی دستبند خود لذت ببرید در صورتی که قیمت زیادی هم از آن بابت پرداخت نکرده اید. سنگ های متنوعی در ساخت دستبند سنگی اسم مورد استفاده قرار می گیرند و شما می توانید بر اساس سلیقه ای که دارید بهترین آن ها را انتخاب نمایید. سنگی که برای ساخت دستبند سنگی اسم مورد استفاده قرار می گیرد می تواند قیمتی باشد و یا قیمت زیادی داشته باشد.

همان طور که می دانید سنگ ها دارای خواص ویژه ای هستند و به غیر از جنبه تزئینی تاثیرات مثبتی نیز بر روی بدن انسان ها دارند . شما می توانید بر اساس خواصی که هر کدام از سنگ ها دارند بهترین آن ها را انتخاب و برای ساخت دستبند سنگی اسم سفارش دهید.

با توجه به تجربیاتی که گالریا در زمینه فروش و ساخت انواع گردنبند و دستبند سنگی اسم طلا  دارد شما می توانید سفارش  خود را با خیالی آسوده به ما سپرده و در اسرع وقت و با کیفیتی بالا دستبند سنگی خود را دریافت نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()