هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

پابند طلا ساده

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پابند طلا ساده جزء اکسسوری طلا به حساب می آید که متناسب با سایز مچ پا طراحی می شوند. فروشگاه اینترنتی گالریا انواع پابند طلا ساده 18 عیار را با قیمت ارزان و طرح های متنوع عرضه می کند و به دلیل فروش اینترنتی پابند طلا 18 عیار، انتخاب و مقایسه برای مشتری راحت تر نموده است تا بتواند بهترین پابند طلا را با قیمت مناسب خریداری نماید. استفاده از پابند طلا از گذشته مرسوم بوده و زنان برای افزایش جلوه و زیبایی خود برای پاها نیز از زیورآلات طلا استفاده می نمودند که به عنوان پابند و خلخال شناخته می شد.

پابند طلا ساده

خرید پابند طلا ساده ارزان

امکان خرید ارزان پابند طلا 18 عیار از اکثر گالری های طلا فراهم می باشد چون پابندهای طلا را با ظرافت زیادی طراحی می کنند و معمولاً وزن گرم پابند طلا کم می باشد، به همین دلیل می توانید تجربۀ خرید پابند طلا ساده ارزان را داشته باشید و از این اکسسوری زیبا و جذاب بهره مند گردید.

نکتۀ قابل توجه در استفاده از پابندهای طلا و نقره این است که علاوه بر زیبایی ظاهری دارای خاصیت درمانی نیز می باشند، به عبارتی یاد شده که پابند نقره و طلا در رفع کمی از درد پا و همچنین در افزایش جریان خون نیز مؤثر می باشند. به همین دلایل است که به عنوان زیورآلات مورد استفاده قرار می گیرد.

اندازه پابند، سالم بودن پابند، نوع قفل پابند، زیبایی و هارمونی سنگ زینتی به کار رفته از مهمترین نکاتی است که هنگام خرید پابند طلا 18 عیار و دیگر پابندها باید در نظر داشته باشید تا خستگی و مشکلی را برای پاهای شما بوجود نیاورند. بنابراین با کمی دقت و توجه می توانید تجربۀ خرید پابند طلا ساده ارزان، با کیفیت و زیبا داشته باشید و در مراسم و میهمانی ها از آن استفاده نمائید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()