هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

هدیه طلا به مناسبت یلدا

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
مناسبت
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

هدیه طلا به مناسبت یلدا نیز همانند دیگر مناسبت ها اهمیت دارد. مردان ایرانی برای آنکه اهمیت نقش همسران و عزیزان خود را بیشتر نشان دهند، شب یلدا را زمان مناسبی برای خرید هدیه طلا 18 عیار می دانند. فروشگاه اینترنتی گالریا نیز ویترین گالری طلا فروشی و جواهرت مجموعۀ خود را به صورت اینترنتی در معرض دید علاقه مندان طلا قرار می دهد و امکان خرید آنلاین زیورآلات طلا ارزان و مناسب را برای آنان فراهم نموده است.

هدیه طلا به مناسبت یلدا

هدیه طلا ارزان به مناسبت یلدا

شب یلدا از مهمترین شب های مردمان ایران است که به عنوان طولانی ترین شب یاد می شود و اکثر اقوام و آشنایان در کنار یکدیگر جمع می شوند و با هم جشن شب یلدا را در خانه بزرگ خانواده برگزار می کنند. از این رو اکثر افراد ترجیح می دهند با دادن هدیه طلا و یا هر کادو دیگری زیبایی و لذت شب یلدا را بهتر کنند. اگر از نظر مالی مشکلی نداشته باشید، مطمئناً خرید هدیه طلا نگین دار یا ساده به مناسبت شب یلدا می تواند فرد را شگفت زده و غافلگیر سازد و ارزش فرد را دو چندان نماید.

بنابراین با توجه به توان مالی خود می توانید هدیۀ ارزشمندی را متناسب با شأن و منزلت فرد تهیه کنید و اهمیت وجود شخص را با خرید کادو طلا، دسته گل و حتی یک شاخه گل نشان دهند. دادن هدیه طلا بهترین گزینه برای مناسبت های ویژه ای چون روز تولد، روز مادر، روز پدر، روز ولنتاین، شب یلدا، سالگرد ازدواج و روزهایی از این قبیل می باشد چون تکرار این روزها در سال تنها یکبار اتفاق می افتد. در نتیجه با خرید طلا 18 عیار که علاوه بر زیبایی ظاهری، از ارزش مالی نیز برخوردار می باشد می تواند هدیه ای گرانبها و ارزشمند محسوب شود و شخص را بیش از پیش غافل گیر سازد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()