هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

زنجیر طلای تک

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

زنجیر طلای تک از برجسته ترین طلاجات می باشد که خود به تنهایی زیبایی و درخشندگی خاصی از فلز طلا را نشان می دهد. فروشگاه اینترنتی گالریا با هدف توسعه صنعت خرید و فروش طلا و جواهر، ادامۀ فعالیت خود را به صورت اینترنتی نیز برای مشتریان فراهم نموده است تا بتوانند با صرف زمان بیشتر برای مقایسۀ طلاهای ویترین فروشگاه، در هر موقعیتی سفارش خرید زنجییر طلا 18 عیار خود را با قیمت مورد دلخواه خود بدهند.

زنجیر طلای تک

خرید و فروش انواع زنجیر طلای تک

معمولاً فروش گردنبند طلا به صورت مجزا می باشد. به عبارتی فروش زنجیر طلای تک جدا از آویز و پلاک طلا می باشد. البته امکان خرید زنجیر گردنبند طلا به همراه آویز طلا امکان پذیر می باشد و برخی از افراد ممکن است تنها تمایل به خرید زنجیر گرنبند طلا داشته باشند و پلاک طلا را خریداری نکنند. طراحی زنجیر طلا 18 عیار تک بسیار متنوع می باشد و طرح های متنوعی را از زنجیرهای گردنی طلا در بازار طلا مشاهده می کنیم که بر اساس وزن آویزهایی که قرار است تحمل کند، در اندازه و وزن های متفاوتی ساخته می شوند.

زنجیر طلای سفید تک نیز در بازار خرید و فروش می شود که می توان با آویزهای طلا سفید ست نمود. نکتۀ قابل توجه در رابطه با خرید زنجیر یا گردنبند طلا می توان به اجرت ساخت طلا و عیار طلا اشاره نمود که معمولاً فروش زنجیر طلای تک با عیار 18 معامله می شود. به همین دلیل امکان خرید زنجیر گردنی طلا 18 عیار با قیمت ارزان نیز وجود دارد و می توانید با توجه بودجۀ مالی خود، با خرید زنجیر طلا به عنوان هدیه روز مادر، عزیزان خود را شگفت زده کنید.

با اینکه قیمت طلا با تورم مشخص می شود ولی همیشه از ارزش و اعتبار زیادی برخوردار می باشد و می توان به عنوان سرمایه نیز در نظر گرفت.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()