هر گرم طلا 18 عیار 2290000تومان
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

گردنبند چوکر

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

گردنبند چوکر یکی از طرح های مدرن و جوان پسند می باشد که علاقه مندان به این نوع طرح گردنبند می توانند از زیبایی گردنبند های چوکر بهره مند شوند. فروشگاه اینترنتی گالریا، ویترین مغازۀ طلا فروشی را به صورت اینترنتی برای شما فراهم نموده است تا بتواند در وقت و هزینه های شما صرفه جویی کند، ضمن آنکه تنوع جواهرات و طلاهای موجود در فروشگاه طلا را برای شما نمایش دهد.

گردنبند چوکر

خرید گردنبند چوکر

برای خرید گردنبند طلای چوکر می توانید از وب سایت گالریا دیدن فرمائید و طرح مورد دلخواه خود را با گردنبندهای چوکر به همراه زنجیر و نگین انتخاب کنید. سپس با استفاده از درگاه پرداخت الکترونیکی، خرید گردنبند طلای مورد دلخواه خود را انجام دهید. قابل ذکر است که طلای گردنبند چوکر از عیار 18 می باشد.

در حال حاضر سبک طراحی طلا و جواهر نسبت به گذشته بسیار متفاوت می باشد و از تصاویر مختلفی الهام گرفته می شود تا پلاک های گردنبند طلا، دستبند طلا و انگشتر طلا طراحی شود. بنابراین قیمت گردنبند طلا با توجه به وزن و عیار طلا مشخص می شود. از این رو گردنبند چوکر طلای 18 عیار با سایز کوچک ارزان تر از گردنبندهای چوکر ابعاد بزرگ می باشد. از این رو می توان با خرید طلای کم وزن، هزینۀ کمتری را پرداخت نمود.

نکتۀ قابل توجه در رابطه با گردنبند طلای 18 عیار چوکر ، ابعاد پلاک طلا و یا گردنبند طلا می باشد که قیمت خرید طلا را مشخص می کند. همچنین اجرت ساخت طلا نیز بر روی قیمت طلای چوکر تأثیر می گذارد. گردنبند طلا چوکر در سال های اخیر جوانان زیادی را مجذوب خود نموده است که حاصل خلاقیت طراحان طلا می باشد. جوانان معمولاً با خرید گردنبند طلای چوکر تمایل دارند علاقۀ شخصی خود را نسبت به گردنبند های طلا مدرن و امروزی نشان دهند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()